W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

X zamknij

lista nr 21

Samorząd wolny od politycznych kłótni

Bezpartyjny Powiat

Janina KUCHARSKA

Twój rozsądny wybór, to nasza wspólna przyszłość.

Szanowni Państwo!

Pracuję jako lekarz medycyny rodzinnej. Urodziłam się w 1957 roku w Krasnosielcu (pow. Makowskim). Od wielu lat związana jestem z Ostrołęką. W 1976 roku ukończyłam renomowane liceum Ogólnokształcące w Pułtusku, a następnie Akademię Medyczną w Warszawie.
Od 1984 roku moim miejscem stałego zamieszkania są Olszewo-Borki. Tu też pracuję w przychodni Lekarskiej „Zdrowie”. Realizuję się zawodowo, jako lekarz, społecznie, biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych i osobiście jako matka trzech dorosłych synów. Mąż Włodzimierz Paweł Kucharski lekarz chirurg onkolog, jest zastępcą dyrektora szpitala w Ostrołęce.

Najważniejszym dobrem jest dla mnie rodzina. Kładę, więc szczególny nacisk na troskę o nią. Pełniąc mandat radnej chcę zwrócić uwagę na pomoc rodzinom najuboższym, dostępność usług medycznych, przeciwdziałanie bezrobociu, będę wspierać programy mające na celu pomoc ludziom najuboższym i niepełnosprawnym oraz działania z zakresu profilaktyki zdrowotnej.

 

W wyborach do Rady Powiatu oddajemy tylko jeden głos. Żółta karta do głosowania, lista numer 21 - ostatnia strona!

Wybierz JEDNEGO kandydata!

powrót do okręgu wyborczego