W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

X zamknij

lista nr 21

Samorząd wolny od politycznych kłótni

Bezpartyjny Powiat

Aneta GUTOWSKA - GRUCELSKA

Twój rozsądny wybór, to nasza wspólna przyszłość.

Szanowni Państwo!

Zawodowo i osobiście związana z gminą Olszewo-Borki, jestem szczęśliwą mężatką mamą dwóch synów. Absolwentka wydziału ekonomii UŁ, oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa zamówień publicznych i Akademii Liderów Samorządowych na UW. W samorządzie pracuję od 10 lat; najpierw w Starostwie Powiatowym, obecnie jestem Sekretarzem Gminy Olszewo-Borki. Szczególnie angażuję się w realizację 31 projektów na łączną kwotę ponad 32 mln zł, finansowanych w ponad 19,2 mln zł z budżetu Unii Europejskiej, są to m.in. inwestycje wodociągowe, kanalizacyjne, drogowe, sportowo-rekreacyjne.

Moim priorytetem będzie podejmowanie działań mających na celu zrównoważony rozwój całego Powiatu Ostrołęckiego. Prywatnie jestem fanką dobrej książki i sportów wodnych.

 

W wyborach do Rady Powiatu oddajemy tylko jeden głos. Żółta karta do głosowania, lista numer 21 - ostatnia strona!

Wybierz JEDNEGO kandydata!

powrót do okręgu wyborczego