W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

X zamknij

lista nr 21

Samorząd wolny od politycznych kłótni

Bezpartyjny Powiat

1. Zofia SZCZUBEŁEK

Mam 58 lat, mieszkam w Szwendrowym Moście w gminie Lelis. Jestem zamężna, mam 3 córki i 2 synów. Mąż pracuje w gospodarstwie rolnym. Bezpartyjna.

czytaj więcej

2. Włodzimierz Miron LEWANDOWSKI

Od wielu lat pełnię wiele ról społecznych. Jestem człowiekiem bardzo uwrażliwionym na los osób niepełnosprawnych, starszych, osieroconych dzieci. Byłem członkiem Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych...

czytaj więcej

3. Dariusz Andrzej DOMIAN

Mam 48 lat.Mieszkam w Rżańcu. Jestem żonaty mam dwóch synów. Ukończyłem Wydział Leśny Akademii Rolniczej w Poznaniu, mgr inż leśnik.

czytaj więcej

4. Aneta GUTOWSKA - GRUCELSKA

Zawodowo i osobiście związana z gminą Olszewo-Borki, jestem szczęśliwą mężatką mamą dwóch synów. Absolwentka wydziału ekonomii UŁ, oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa zamówień publicznych i Akademii Liderów Samorządowych na UW.

czytaj więcej

5. Henryk CHORĄŻY

Urodziłem się i mieszkam w Lelisie. Jestem ojcem trzech córek i trzech synów pracujących w PSP. Ukończyłem Liceum Ekonomiczne i Szkołę Chorążych Pożarnictwa w Krakowie.

czytaj więcej

6. Janina KUCHARSKA

Pracuję jako lekarz medycyny rodzinnej. Urodziłam się w 1957 roku w Krasnosielcu (pow. Makowskim). Od wielu lat związana jestem z Ostrołęką. W 1976 roku ukończyłam renomowane liceum Ogólnokształcące w Pułtusku, a następnie Akademię Medyczną w Warszawie.

czytaj więcej

7. Wiesław KOSSAKOWSKI

Mieszkam w Dobrołęce w gminie Olszewo-Borki. Jestem żonaty, bezpartyjny, mam dwoje dzieci. Jestem sumienny łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi rzetelny, posiadam umiejętności mediacji, rozwiązywania sporów.

czytaj więcej

8. Elżbieta KACPRZYK

Olszewo-Borki to moje miejsce na Ziemii. Tu mieszkam i pracuję. Z wykształcenia jestem nauczycielką historii. Od początku pracy jestem nauczycielką historii, a od 2007 roku dyrektorem Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach.

czytaj więcej

9. Dorota PERZANOWSKA

Mam 45 lat. Z mężem Romanem i córką Mileną mieszkam w Łęgu Przedmiejskim.

czytaj więcej

10. Tomasz ŻELAZNY

Urodziłem się w 1978 w Ostrołęce. Ukończyłem szkołę ZSZ NR1 w Ostrołęce. Mój zawód to elektromechanik. Od dziecka czynnie działam w OSP Dąbrówka

czytaj więcej