W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

X zamknij

lista nr 21

Samorząd wolny od politycznych kłótni

Bezpartyjny Powiat

Witold Henryk KUCZYŃSKI

Twój rozsądny wybór, to nasza wspólna przyszłość.

Szanowni Państwo!

Mieszkam w Czarni, jestem właścicielem niewielkiego gospodarstwa rolnego. Lat 53, żonaty, dwoje dzieci po studiach. Wykształcenie wyższe pedagogiczne i menedżerskie, dyrektor Zespołu Szkół w Czarni. Prezes Towarzystwa Kurpiowskiego „Strzelec”, wiceprezes Związku Stowarzyszeń „Kurpsie Razem”, członek Związku Kurpiów, Ochotniczej Straży Pożarnej. W obecnej kadencji jestem Przewodniczącym Komisji Oświaty, Kultury i Sportu oraz członkiem Komisji Infrastruktury Rady Powiatu Ostrołęckiego. W pracy zawodowej i społecznej uczę dzieci patriotyzmu, szacunku do pracy, poszanowania rodziców i ich dorobku. Nie boję się nowych wyzwań ale jestem też obrońcą tradycji i wartości chrześcijańskich, chcę pomagać innym i żyć w harmonii z przyrodą.

 

W wyborach do Rady Powiatu oddajemy tylko jeden głos. Żółta karta do głosowania, lista numer 21 - ostatnia strona!

Wybierz JEDNEGO kandydata!

powrót do okręgu wyborczego