W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

X zamknij

lista nr 21

Samorząd wolny od politycznych kłótni

Bezpartyjny Powiat

1. Stanisław LIPKA

Mieszkam w Łysych. Jestem komendantem Posterunku Straży Leśnej w Nadleśnictwie Myszyniec. Ukończyłem studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

czytaj więcej

2. Witold Henryk KUCZYŃSKI

Mieszkam w Czarni, jestem właścicielem niewielkiego gospodarstwa rolnego. Lat 53, żonaty, dwoje dzieci po studiach. Wykształcenie wyższe pedagogiczne i menedżerskie, dyrektor Zespołu Szkół w Czarni.

czytaj więcej

3. Andrzej LIS

Mam 50 lat, mieszkam w Lipnikach, żonaty, troje dzieci, wykształcenie wyższe. Przez dwie kadencje byłem Radnym Gminy Łyse, obecnie jestem przewodniczącym Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska, członkiem Walnego Zgromadzenia MIR.

czytaj więcej

4. Stanisław ŚCIBEK

Mieszkam w Myszyńcu.Wykształcenie wyższe administracyjne, 26 lat pracy w samorządzie terytorialnym. Radny Rady Powiatu Ostrołęckiego w latach 1998-2002. Członek Zarządu Powiatu.

czytaj więcej

5. Jolanta Urszula PUŁAWSKA

Mam lat 55, od 1980 r. mieszkam w Łysych. Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych z poradnictwa zawodowego w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.

czytaj więcej

6. Mirosława GRZEGORCZYK

Mam 48 lat, wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Jestem nauczycielem z 27 letnim stażem pracy, od 2001 roku dyrektorem Zespołu Szkół w Wykrocie.

czytaj więcej

7. Małgorzata ŚWITAJ

Jestem nauczycielką Zespołu Szkół Powiatowych im. Ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu. Mam wykształcenie wyższe magisterskie. Będę wspierała dalszy rozwój infrastruktury drogowej...

czytaj więcej

8. Henryk DZICZEK

Mam lat 47, mieszkam w Myszyńcu Starym, tam też od wielu lat prowadzę firmę pośrednictwa ubezpieczeniowego. Żonaty, troje dzieci.

czytaj więcej

9. Monika WASZKIEWICZ

Mam 24 lata. Od urodzenia, z przerwą na studia na UWM-ie w Olsztynie mieszkam w Piątkowiźnie, w gminie Łyse. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku historia, ze specjalnością nauczycielską i archiwistyczną.

czytaj więcej

10. Marian RYDEL

Mam 52 lata, jestem żonaty. Mam córkę i dwóch synów. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Wykształcenie średnie. Pełnię funkcje społeczne - Prezes Koła Łowieckiego „KURP”.

czytaj więcej