W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

X zamknij

lista nr 21

Samorząd wolny od politycznych kłótni

Bezpartyjny Powiat

Halina PRUSACZYK

Twój rozsądny wybór, to nasza wspólna przyszłość.

Szanowni Państwo!

Jestem mężatką (49 lat), mamą dwójki dzieci. Jestem magistrem filologii polskiej. Moje miejsce pracy, to Publiczne Gimnazjum im. gen. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka” w Kadzidle, od 2006 roku jestem jego dyrektorką. Społecznie pełnię funkcję sądowego kuratora społecznego, od 2011.Jestem bezpartyjna. Od urodzenia jestem związana z Kadzidłem, Ostrołęką. Tu ukończyłam szkołę podstawową i średnią. Od 2006 r. pełniąc funkcję dyrektora Gimnazjum w Kadzidle, otrzymuję dowody poparcia lokalnej społeczności, rodziców, uczniów, absolwentów.Kandyduję, ponieważ moim celem jest praca na rzecz społeczności lokalnej, jestem otwarta na  współpracę z każdym, komu zależy na dobru i poprawie jakości życia naszych mieszkańców, szczególnie młodych ludzi poszukujących miejsc pracy i nauki.

 

W wyborach do Rady Powiatu oddajemy tylko jeden głos. Żółta karta do głosowania, lista numer 21 - ostatnia strona!

Wybierz JEDNEGO kandydata!

powrót do okręgu wyborczego